vítejte v našem objednávkovém systému, který jsme pro Vás připravili. Umožní Vám velice rychle dokončit objednávku.

4 hlavní důvodyproč je nakupování přes internet výhodnější než po emailu či telefonu:

1.
Nakoupit na další den můžete kdykoliv nejen v pracovní době
2.
Na internetu vždy vidíte Vaši cenu a nemusíte se ptát
3.
Můžete přehledně procházet celý katalog sortimentu zboží
4.
Opakované nákupy nebo nákupy často objednávaného zboží realizujete za pár minut

kontakt

KBJ VELKOOBCHODY s.r.o.

K Dálnici 1394 / Hala F
(Segro Logistics Park Praha)
253 01 Hostivice - Praha západ

tel.: (+420) 257 960 221
Po-Pá 7:00h – 15:00h

fax: (+420) 257 961 178
GSM: (+420) 605 296 746

e-mail: [email protected]

e-shop potraviny domů

KBJ VELKOOBCHODY s.r.o.

zúčastnili jsme se "Kašpárkohraní" 2012

Letos jsme se zúčastnili čtvrtého ročníku dětského festivalu „Kašpárkohraní“, který je v České republice největší akcí pro děti. I letos proběhl festival v kempu Džbán a ve sportovním areálu SK Aritma Praha v Praze 6. Několik fotek přímo z dění festivalu Vám přinášíme zde.

9. ročník sportovních her dětí mateřských škol Městské části Praha 9

Dětské „sportovní olympiády„ se zúčastnilo celkem 80 dětí z mateřských škol Městské části Prahy 9. Pro děti byl připraven velice pestrý program. Kromě plnění sportovních disciplin viděli děti ukázku práce strážníků Městské policie v Praze, byl zde přítomen i kouzelník, zvukař a fotograf.

Pozvaní hosté: paní Dana Zátopková, paní Věra Čáslavská, pan Oldřich Svojanovský, Mgr. Imrich Bugár, pan Josef Augusta, pan Jiří Holík, pan Jiří Holeček, pan Jan Havel, pan Karel Engel, pan Robert Změlík, pan Roman Šebrle, paní A. Zochová a pan Rudolf Baťa.

Team na Culinary World Cup 2010

Junioři na mistrovství světa nezklamali

Dvojnásobným úspěchem skončilo vystoupení našeho juniorského týmu kuchařů a cukrářů na letošním ročníku soutěže Culinary World Cup. Toto oficiální mistrovství světa se konalo ve dnech 20.-24.11.2010 v Lucembursku.

Naši mladí v silné konkurenci z celého světa vybojovali zlatou medaili mezi juniorskými regionálními týmy  v kategorii „kuchařské umění “ a v celkovém hodnocení soutěže skončili na 2. místě.

Se svým kuchařským uměním se neztratili ani v kategorii "bufet pro 12 osob", který byl připravován stylem „live cooking“. To znamená, že suroviny byly připravovány a výsledné produkty aranžovány přímo před zraky diváků a poroty. Za svůj výkon byl tým oceněn celkově 3. místem.

„Úspěch na Culinary World Cup je pro nás jistě milým oceněním naší celoroční práce,“ říká manažer týmu Dušan Jakubec „málokdo si dokáže představit, kolik za tím vším stojí úsilí, času a peněz.“ Kromě toho, že všichni členové týmu dělají vše ve svém volném čase a zcela zdarma, je samozřejmě potřeba i poměrně vysoká finanční částka, která kryje náklady na účasti v soutěžích a mistrovstvích. „Náš roční rozpočet se pohybuje okolo 400.000 Kč a bez sponzorů bychom prostě nemohli fungovat,“ podotýká Dušan Jakubec „jsme oslovováni sponzory i přímo, ale nechceme se stát privilegovaným týmem. Naše snažení směřuje k propagaci celé gastronomie v ČR.“ A tak sponzoři jsou odkazováni na Asociaci kuchařů a cukrářů ČR, která prostředky rozděluje. „Zahraniční soutěže a zkušenosti jsou pro nás jednou z hlavních cest, jak zvýšit gastronomickou gramotnost svou a našim prostřednictvím i hostů restaurací, ve kterých pracujeme,“ říká kapitán týmu Jan Souček.

V Lucembursku se představilo okolo 2.300 kuchařů z 51 zemí z celého světa. Soutěžily týmy národní seniorské, juniorské, armádní a regionální. Dále týmy závodního stravování a také jednotlivci. Na výstavišti byla v jedné z hal postavena „Restaurace národů“ s kapacitou 1000 míst, kde každý mohl ochutnat výtvory soutěžních týmů.

Juniorský národní tým má celkem 12 členů. V Lucembursku soutěžil v následujícím složení :

 

Manažer týmu

Dušan Jakubec

Ristorante Prosecco Praha

 

 

Trenérka cukrářů

Marie Hrbková

ALMECO s.r.o.

 

 

Kapitán týmu

Jan Souček

restaurace Červená tabulka Praha

 

 

Kuchař

Roman Zeykan

restaurace Červená tabulka Praha

Kuchař

František Maděra

Ristorante Gabriele Praha

 

Cukrářka

Zuzana Sychrová

Hotel Intercontinental Praha

 

Náhradník – Kuchař

David Král

SHŠ Klánovice

Náhradník – Cukrář

Sabina Dvořáková

SPV IHC - Hotel Intercontinental Praha

 
     

 


S přípravami na místě pomáhali:
Daniel Gorovoy – kuchař - SSŠ Hotelnictví a gastronomie hotelu International
Jakub Vobořil – kuchař - SSŠ Hotelnictví a gastronomie hotelu International
Pavel Vocilka – kuchař - SOU Čakovice