vítejte v našem objednávkovém systému, který jsme pro Vás připravili. Umožní Vám velice rychle dokončit objednávku.

4 hlavní důvodyproč je nakupování přes internet výhodnější než po emailu či telefonu:

1.
Nakoupit na další den můžete kdykoliv nejen v pracovní době
2.
Na internetu vždy vidíte Vaši cenu a nemusíte se ptát
3.
Můžete přehledně procházet celý katalog sortimentu zboží
4.
Opakované nákupy nebo nákupy často objednávaného zboží realizujete za pár minut

kontakt

KBJ VELKOOBCHODY s.r.o.

K Dálnici 1394 / Hala F
(Segro Logistics Park Praha)
253 01 Hostivice - Praha západ

tel.: (+420) 257 960 221
Po-Pá 7:00h – 15:00h

fax: (+420) 257 961 178
GSM: (+420) 605 296 746

e-mail: [email protected]

e-shop potraviny domů

KBJ VELKOOBCHODY s.r.o.

O společnosti

Společnost KBJ VELKOOBCHODY s.r.o. je již od roku 1991 významným dodavatelem potravinářského i nepotravinářského zboží, které svým zákazníkům rozvážíme po Praze, velké části středních Čech, ale i v jiných oblastech ČR.

Naši zákazníci

Protože usilujeme o maximální spokojenost našich zákazníků, naše procesy jsou optimalizovány pro rychlé a kvalitní rozvozy zboží. Individuální přístup k potřebám našich zákazníků zajišťuje síť našich obchodních zástupců, call centrum a e-shop www.potravinydomu.cz. Díky tomu poskytujeme prvotřídní servis, včetně operativních dodávek (v Praze nejpozději následující den), rychlého a bezproblémového vyřízení reklamací nebo zasílání účetních dokladů podle potřeb zákazníka.

Zásobujeme především gastronomické provozy, zejména restaurace a hotely, školy a školky, cateringové společnosti nebo kantýny a jídelny v nemocnicích a dalších organizacích státní správy. Své zboží dodáváme také do nezávislých maloobchodních jednotek.

Kromě velkoobchodních dodávek provozujeme maloobchodní službu rozvozu potravin do domácností, kanceláří atp. pod názvem Potraviny domů.

Sortiment

Náš sortiment obsahuje více než 7.000 velkoobchodních i maloobchodních položek potravinářského i nepotravinářského zboží od tuzemských i zahraničních výrobců. V našem skladu najdete čerstvé chlazené potraviny, mražené výrobky, trvanlivé koloniální potraviny, nepotravinářské zboží pro potřeby gastronomie, čisticí a úklidové prostředky, papírový program a základní kancelářské potřeby. Kompletní přehled sortimentu včetně skladové dostupnosti je uveden v reálném čase na e-shopu www.potravinydomu.cz.

Více informací vám poskytneme v našem call centru (viz. sekci Kontakty). Zavolejte nám a dozvíte se vše, co vám můžeme nabídnout pro pohodlné zásobování vašeho provozu.