vítejte v našem objednávkovém systému, který jsme pro Vás připravili. Umožní Vám velice rychle dokončit objednávku.

4 hlavní důvodyproč je nakupování přes internet výhodnější než po emailu či telefonu:

1.
Nakoupit na další den můžete kdykoliv nejen v pracovní době
2.
Na internetu vždy vidíte Vaši cenu a nemusíte se ptát
3.
Můžete přehledně procházet celý katalog sortimentu zboží
4.
Opakované nákupy nebo nákupy často objednávaného zboží realizujete za pár minut

kontakt

KBJ VELKOOBCHODY s.r.o.

K Dálnici 1394 / Hala F
(Segro Logistics Park Praha)
253 01 Hostivice - Praha západ

tel.: (+420) 257 960 221
Po-Pá 7:00h – 15:00h

fax: (+420) 257 961 178
GSM: (+420) 605 296 746

e-mail: info@kbj.cz

e-shop potraviny domů

NÁKUPČÍ - KBJ VELKOOBCHODY s.r.o. - Hostivice

Pro potravinářský velkoobchod se sídlem v Hostivici hledáme zaměstnance na pozici

NÁKUPČÍ

Náplň práce:
Pořizování nákupních objednávek / optimalizace skladových zásob
Vyjednávání obchodních podmínek a komunikace s dodavateli
Kontrola a vyjednávání nákupních cen s dodavateli
Správa karet zboží a dohled nad skladovými operacemi
Vyhledávání nových výrobků na základě poptávky zákazníků a situace na trhu
Komunikace s obchodním týmem
Vyhodnocování výsledků nákupu
Monitoring trhu

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
Dobrou uživatelskou znalost MS Office
Schopnost samostatné i týmové práce
Odpovědný a proaktivní přístup
Flexibilitu
Znalost anglického či jiného cizího jazyka výhodou
Komunikativnost

Nabízíme:
Stabilitu a zázemí tradiční společnosti
Motivující platové podmínky
Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
Služební telefon i pro soukromé použití

Datum nástupu: 1. 8. 2018
Kontaktní osoba: Ivo Jančík
E-mail: ivo.jancik@kbj.cz
Adresa: K Dálnici 1394 / Hala F (Segro Logistics Park Praha), 253 01 Hostivice - Praha západ

SKLADNÍK - KBJ VELKOOBCHODY s.r.o. - Hostivice

Pro směnný provoz potravinářského velkoobchodu ve skladu v Hostivici hledáme zaměstnance na pozici

SKLADNÍK

Příjem a výdej zboží
Zařazování zboží na určené skladové pozice
Průběžné kontroly stavu zboží

Požadujeme:
Časovou flexibilitu
Spolehlivost

Výhodou:
Základní znalost práce s PC
- není podmínkou, lze se doučit ve zkušební době
Praxe ve skladu a znalost potravinářského sortimentu

Nabízíme:
Stabilitu a zázemí tradiční české společnosti
Motivující platové podmínky (základní mzda, osobní hodnocení, výkonnostní prémie)

Kontaktní osoba: Jiří Mottl
E-mail: jiri.mottl@kbj.cz
Telefon: 734 410 110
Adresa: K Dálnici 1394 / Hala F (Segro Logistics Park Praha), 253 01 Hostivice - Praha západ